X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

ORANGE pokoje gościnne Gdynia

Zobacz szczegóły Szczecińska .
81-326 Gdynia
tel. 58 661 61 87

Gdynia noclegi 

Mam do wynajęcia POKOJE w dwóch niezależnych mieszkaniach. Dwa położone na poziomie tzw. niskiego parteru, oraz trzy z balkonem na piętrze domu jednorodzinnego.

Mieszkania są w pełni wyposażone.

Posiadłość znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a jednocześnie w Śródmieściu Gdyni. Duży ogród oraz miejsca parkingowe do dyspozycji gości.

Okolica…
7 minut do PKP Gdynia Główna, SKM-ką możesz w 15 minut być w Sopocie, a w niespełna godzinę możesz odwiedzić Neptuna w Gdańsku na ulicy Długiej.
10 minut do ulicy 10-tego Lutego, którą dojdziesz do Skweru Kościuszki. Zobaczysz tam: Dar Pomorza, ORP Błyskawica, Akwarium Gdyńskie, Planetarium, liczne smażalnie ryb, popłyniesz stąd statkiem na rejs po Porcie Gdyńskim, a Tramwajem Wodnym za 12PLN np. na Półwysep Helski.
13 minut na pieszo od Gdyńskiej Hali Targowej jedynej i niepowtarzalnej.
23 minut na pieszo na plażę miejską, do portu jachtowego, do Teatru Muzycznego i na Kamienną Górę, skąd rozciąga się panorama na Zatokę Gdańską i Port Gdyński.
28 minut na pieszo na bulwar nadmorski idealne miejsce do uprawiania nordic walking, romantycznych spacerów z widokiem na Zatokę Gdańską.
30 minut na pieszo od platformy widokowej znajdującej się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
15 minut trolejbusem dojedziesz do Orłowa gdzie znajduje się klif orłowski, który występuje w wielu polskich filmach jako tło. W drogę powrotną warto udać się klifami odwiedzając po drodze baterie dział obrony wybrzeża z lat 50 ubiegłego wieku.
W/w opisy to tylko niewielka część atrakcji które na Państwa czekają.....

Udogodnienia dla gości

  • łazienka
  • parking
  • balkony